Domy na sprzedaż | Rodzinna Polanka Wilkszyn

DOM NA RODZINNEJ POLANCE...

W WILKSZYNIE...

Firma Future Home Development sprzedaje domy nietypowe o wysokim standardzie, dzięki którym Twoja przyszłość pozostaje pewna i pozwala realizować kolejne cele w Twoim życiu. Spełnianie wyznaczonych celów polega na ich realizacji, nasze nieruchomości pomagają osiągnąć to uczucie. Charakterystyką idealnego wnętrza jest jego serce, nasza ANTRESOLA to posiada w każdym tego słowa znaczeniu, a Twoje plany są do zrealizowania razem z nami. Przyroda jest piękna i zmienia się z biegiem czasu a nasza architektura jest reprezentacyjna dzięki wysokim standardom, które osiągnęły przełom. Zapraszamy na spotkanie.

NOWOCZESNOŚĆ W NOWYM WYDANIU...

Nasz zarys domu był ukierunkowany z myślą o wygodzie, przestrzeni oraz komforcie, lecz przede wszystkim drogę do realizacji innowacyjnego osiedla wyznaczyła nam Przyroda. Celem było osiągnięcie poczucia piękna natury, tak aby niemal jej dotknąć i budzić się z nią na co dzień. Okolica niesie ze sobą dużo możliwości spędzenia wolnego czasu, m.in. poprzez możliwość spacerów z rodziną po lesie po ciężkim tygodniu pracy, lub spędzenie wolnych chwil w pobliskiej restauracji korzystając z uroków ogródka letniego, bądź po prostu grając w piłkę ze znajomymi czy rodziną na nowo powstałym boisku.

OSIEDLE PROJEKTOWANE TWOIMI POTRZEBAMI

SKOMPONUJ PRZYSZŁOŚĆ SWOJEJ RODZINY

Komfort

Powierzchnia 151 m2 w standardzie deweloperskim

Wygoda

Wyjście na taras z poziomu parteru oraz balkon na piętrze

zaplecze

Własny ogród – w pełni uzbrojone działki od 350 do 500 m2

bezpieczeńśtwo

Garaż o powierzchni 21 m2

ZABUDOWA OSIEDLA

Rodzinna Polanka to nowoczesne osiedle 5 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przeznaczonych dla 10 rodzin. Eleganckie alejki sprawiają, że po terenie osiedla spaceruje się z przyjemnością o każdej porze roku obok tego co kochasz. Wybierz Wilkszyn, zrealizuj marzenia i połącz je z urokiem natury.

DOMY Z OGRODEM

Nowoczesna architektura budynków łączy maksymalną funkcjonalność rozkładu pomieszczeń z efektowną stylistyką elewacji. Od strony południowo-wschodniej każdy z domów posiada własny ogród. Żyjemy po to, aby spełniać marzenia, zrealizuj je razem z nami i zamieszkaj w miejscu, którego główną cechą jest jego serce „Antresola”. Marzenia się spełniają tak blisko przyrody.

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy dom został wykończony w stanie deweloperskim z dbałością o najmniejsze detale, ponieważ wiemy, że to właśnie szczegóły decydują o komforcie codziennej eksploatacji. Wysokiej jakości stolarka okienna oraz drzwi zewnętrzne zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, co przekłada się na wysoki komfort oraz niższe rachunki za ogrzewanie.

NIEZALEŻNY GARAŻ

Każdy budynek posiada wygodny, przestronny i niezależny garaż, dzięki czemu na osiedlu nigdy nie ma problemu z miejscem postojowym, a samochody rzadziej muszą odwiedzać warsztaty i mechaników. Zjawisko to naturalna rzecz, My je tworzymy i łączymy razem z naturą. Zapraszamy do świata niezwykłych nieruchomości.

WYGODNA LOKALIZACJA

SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM
Twoja nowa nieruchomość zlokalizowana jest, tuż przy granicy miasta Wrocław. Wystarczy ok. 30 minut jazdy samochodem, aby dotrzeć do centrum, a pętla autobusowa znajdująca się bardzo blisko osiedla maksymalnie ułatwia komunikację.